TERMÍNY AKCÍ :  Leden   2019

 

 2. 1.   středa Pilates  Mgr. Krejčířová       od 18.00   do 19.00 hod.   růžový   sál
3.1.   čtvrtek Pilates  Ing.  Sojková  od  18.00  do  19.00 hod.  růžový    sál
6.1.    neděle  Pilates  Ing.  Sojková  od    9.30   do  10.30 hod. růžový     sál
       
7.1.  pondělí  Pilates   Mgr. Krejčířová od  17.30  do  18.30 hod.  růžový     sál 
8.1.   úterý Školení   Zemánková od  9.00   do   14.00 hod. hnědý       sál
8.1.  úterý  Pilates  Ing. Sojková od  18.00 do   19.00 hod. růžový      sál
8.1. úterý Orientální  tance   od  16.00  do   20.00 hod. hnědý       sál
9.1. středa Pilates  Mgr. Krejčířová od  18.00 do  19.00 hod. růžový      sál
10.1. čtvrtek Školení  Teplo Přerov a.s. od  9.00  do   13.00 hod. hnědý       sál
10.1.  čtvrtek Pilates  Ing. Sojková od  18.00 do  19.00 hod. růžový      sál
13.1. neděle Pilates Ing. Sojková od  9.30 do  10.30  hod. růžový      sál
       
14.1.pondělí Pilates  Mgr. Krejčířová od  17.30  do 18.30 hod.  růžový    sál
15.1. úterý Orientální  tance  od  16.00 do  20.00 hod. hnědý      sál  
15.1. úterý Pilates  Ing. Sojková od  18.00 do  19.00 hod.  růžový    sál
16.1. středa Pilates  Mgr. Krejčířová od  18.00 do  19.00 hod. růžový     sál 
17.1. čtvrtek Školení Teplo Přerov a.s. od  9.00   do  13.00 hod.  hnědý     sál
17.1. čtvrtek  Pilates Ing. Sojková od 18.00  do  19.00 hod. růžový    sál 
17.1. čtvrtek Taneční Šrámkovi   od 19.00 do  21.00  hod.  velký     sál
18.1. pátek  EMOS firemní akce  od 20.00 do 02.00  hod. velký a  hnědý sál  
20.1. neděle Pilates  Ing. Sojková od  18.00 do  19.00 hod. růžový  sál
       
21.1. pondělí Pilates  Mgr.  Krejčířová  od  17.30  do  18.30 hod. růžový   sál
22.1. úterý Orientální  tance od  16.00  do  20.00 hod. hnědý    sál  
22.1. úterý Pilates  Ing. Sojková od  18.00  do  19.00 hod.   růžový   sál
23.1. středa Knihovna  přednáška  od  17.00  do  19.00 hod.   velký     sál
23.1. středa Pilates  Mgr. Krejčířová od  18.00 do 19.00  hod. růžový   sál
24.1. čtvrtek Pilates Ing. Sojková od  18.00 do  19.00 hod.   růžový   sál 
24.1. čtvrtek Taneční  Šrámkovi   od  19.00 do   21.00 hod.  velký    sál
 27.1. neděle Pilates  Ing. Sojková  od  9.30 do  10.30 hod.  růžový  sál
       
 28.1. pondělí Pilates  Mgr. Krejčířová od 17.30 do 18.30 hod.  růžový   sál
 29.1. úterý  Školení Teplo Přerov a.s. od  9.00 do 13.00 hod.  růžový   sál
 29.1.  úterý  Orientální tance  od 16.00 do 20.00 hod.  hnědý    sál  
 29.1.  úterý  Pilates Ing. Sojková    od 18.00 do  19.00 hod.  růžový   sál
 30.1. středa  Pilates Mgr. Krejčířová od  18.00 do  19.00 hod.   růžový   sál
 30.1. středa Duha  klub Dlažka  od 20.00 do  23.00 hod.  velký   sál
 31.1. čtvrtek  Pilates Ing.Sojková  od 18.00 do  19.00 hod.  růžový sál
 31.1. čtvrtek  Taneční Šrámkovi  od  19.00 do  21.00 hod.  velký    sál

 

klubteplo_footer2.png