TERMÍNY AKCÍ :   listopad   2018

 

             
1.11.(pondělí) od 18.00 do  19.00 Pilates Ing.Sojková      růžový sál 
3.11.  ( sobota) od  9.00 do  12.00 ČSSD   konfernece        velký  sál 
3.11. ( sobota) od  15.00 do  17.00 Duha  klub  Dlažka         hnědý sál
3.11. ( sobota) od  19.00 do  23.00 Duha  klub  Dlažka         velký sál  
4.11. ( neděle) od  9.30 do  10.30   Pilates Ing.Sojková       růžový  sál 
4.11. ( něděle ) od  18.00 do  20.00 Duha klub Dlažka          velký sál 
       
 5.11.(pondělí  od  18.00 do  19.00  Pilates  Mgr. Krejčířová     růžový sál  
5.11. (pondělí) od  19.00 do  21.00 Duha  klub Dlažka     velký   sál 
6.11. (úterý ) od  8.00 do  12.00 Divadlo  pro školy       velký   sál
6.11. (úterý) od  17.30 do  20.00 Oreintální tance       hnědý  sál 
6.11.( úterý) od  18.00 do  19.00 Pillates   Ing. Sojková     růžový  sál 
7.11. (středa) od  18.00 do  19.00 Pilates  Mgr. Krejčířová     růžový  sál
8.11. ( čtvrtek) od 18.00 do  19.00 Pilates Ing. Sojková     růžový  sál
9.11.(pátek) od  19.00 do  24.00 Duha  klub Dlažka       velký   sál 
10.11.(sobota) od  19.00 do  23.00 Duha  klub Dlažka       velký   sál 
11.11.(neděle ) od  9.30 do  10.30  Pilates  Ing. Sojková      růžový sál 
       
12.11(pondělí) od  18.00 do  19.00  Pilates  Mgr. Krejčířová   růžový sál  
13.11. (úterý) od  17.00 do  20.00 Orientální  tance    hnědý  sál 
13.11. (úterý ) od  18.00 do  19.00 Pilates   Ing. Sojková  růžový  sál 
14.11. ( středa) od  18.00 do   19.00 Pilates  Mgr. Krejřířová  růžový  sál 
14.11. (středa) od  20.00 do  23.00 Duha  klub Dlažka    velký    sál 
15.11. (čtvrtek ) od 9.00 do  14.00 Bytové družstvo Ostrava     velký   sál 
15.11. (čtvrtek ) od  18.00 do  19.00 Pilates Ing. Sojková    růžový sál  
15.11. (čtvrtek) od  19.00 do  21.00 Šrámkovi  taneční    velký   sál
17.11. (sobota) od  16.00 do  23.00 Soukorná akce     velký    sál
 18.11. (neděle) od  9.30 do 10.30 Pilates  Ing. Sojková    růžový  sál
       
 19.11(pondělí)  od 18.00 do 19.00   Pilates  Ing. Sojková  růžoý     sál  
20.11.( úterý)  od  16.00 do  20.00  Orientální tance   růžový   sál 
 20.11.(úterý)  od  18.00 do   19.00    Pilates  Ing. Sojková   růžový  sál
21.11.(středa)  od  16.00 do  18.00      ODS   Přerov        Velký    sál  
 21.11. (středa)  od   18.00 do  19.00     Pilates Mgr. Krejčířová    růžový  sál 
 22.11.  (čtvrtek)  od  14.30 do  17.30  Dlažka  karneval  děti   velký     sál
 22.11. ( čtvrtek)  od  20.00 do   22.00   Dlažka   koncert    velký     sál
 22.11.(čtvrtek)  od  18.00 do  19.00   Piltes  Ing. Sojková     růžový  sál
 23.11. ( pátek)  od  9.00 do  13.00  Veolia  Přerov     velký   sál
 24.11.(sobota)  od 20.00 do   23.00   Dlažka  koncert     velký   sál
 25.11.(neděle)  od  9.30 do  10.30   Pilates Ing, Sojková     růžový sál 
       
 26.11(pondělí)  od  18.00 do  19.00   Pilates  Mgr. Krejčířová    růžový    sál
 27.11. (úterý) od  16.00 do  20.00   Orientální tance     hnědý   sál
 27.11.(úterý)  od  18.00 do   19.00  Pilates  Ing. Sojková     růžový  sál
 28.11.(středa)  od  16.00  do  19.00  Knihovna  Přerov       velký   sál 
28.11. (středa) od  18.00 do   19.00  Pilates Mgr. Krejčířová    růžový  sál
29.11. (čtvrtek) od  18.00  do  19.00 Pilates   Ing. Sojková     růžový sál
29.11. (čtvrtek) od  19.00  do  21.00 Šrámkovi   taneční      velký  sál
       

 

klubteplo_footer2.png